Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 47

Kanaviçe’nin yepyeni sayısından herkese merhaba! 

Yeni bir sezonda, yepyeni kanaviçe projeleri ile karşınızdayız. Yine birbirinden yetenekli tasarımcıların farklı çalışmalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Bu sayımızda Fransız tasarımcı Helene Le Berre’den kuş temalı üç farklı çalışmaya yer verdik. Tasarımcının kendi tarzında, pastel tonlarda yapmış olduğu bu projeler, evinize bambaşka bir hava katacak. 

Yıllardır gerek kitaplarından gerekse Kanaviçe’de yayınlanan projeleri ile yakından tanıdığınız ressam- tasarımcı Susan Bates, bu sayı için size çok farklı bir proje hazırladı. Kanaviçe’den oyuncak tavşan projesinin tüm kanaviçe meraklılarını cezbedeceğine inanıyoruz. Hem çok sevimli, hem de küçükler için güzel bir hediye olabilecek bir proje! Amigurumi ya da tığ işi bilmiyorsanız, el yapımı güzel bir dolgulu oyuncak alternatifi olabilir bu model! Devam serileri de ileriki sayılarımızda sizlerle olacak. 

Deneyimli Kanaviçe tasarımcılarından Maria Diaz, dört mevsim temalı pano serisi tasarladı. Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz olmak üzere dört farklı pano modelini beğeneceğinize eminiz. İlk ikisi bu sayıda, diğerleri de sonraki sayıda sizlerle buluşacak. 

Kanaviçe ailesine yeni katılan tasarımcı Suzana Lima’nın modelleri ilk kez Türk kanaviçe severlerle dergimizde buluşuyor! Suzana Lima, Brezilyalı ve oldukça deneyimli bir kanaviçe tasarımcısı. Özellikle güllü ve çiçekli, romantik tasarımlarıyla tanınıyor. Kendisinin bu sayıda iki farklı modeli yer alacak. Ürettiği modeller genelde çok yönlü kullanıma uygun tarzda. Bu sayıda bir yastık ve havlu modeli ile karşınızda olacak. İleriki sayılarımızda da daha farklı çalışmalarını da görebileceksiniz. 

Durene Jones’tan minik kek ve kuş evlerinin resmedildiği iki küçük pano modelini beğeni ile işleyeceksiniz. Yine aynı tasarımcıya ait iki farklı çiçek projesi de yer alıyor. Üzeri işlemeye hazır bornozlara ister gül, isterseniz de lavanta desenini işleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu desenleri farklı yerlerde de uygulayabilirsiniz. 

Ayrıca minik desenlerden oluşan sevimli bir model koleksiyonu da sizleri bekliyor.. Bu desenleri istediğiniz herhangi bir yerde bebek hediyesi veya ev dekorasyonu için kullanabilirsiniz. 

Son olarak, dergimizin yayın hayatına merhaba dediği ilk sayımızda yer alan çiçekli tepsi modeli, sizlerin talebi neticesinde (ilk sayımızın yıllar içinde tükenmiş olmasından dolayı) bu sayımızda yeni kalitede şeması ile yeniden yer alıyor. 

Bizleri Instagram ve Facebook’tan takip edebilir, Instagram üzerinden dergi ve kitaplarımızdan işlediklerinizi, IG adresimiz @tuvapublishing ve #tuvapublishing #tuvayayıncılık #kanaviçedergisi olarak etiketleyebilirsiniz. 

 

Birbirinden güzel kanaviçeler işlemeniz dileğiyle, 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim