Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 44

Kanaviçe Severler, 

Yılın son ayına girerken senenin son Kanaviçe’si ile karşınızdayız. Yayın hayatımızda 11 seneyi geride bırakmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her sayımızda olduğu gibi 44. sayımızda da sizlere birbirinden güzel ve farklı modeller hazırladık. 

Bu sayının en beğenilecek modelleri arasında geçen ay “Çiçekli Yaz Günleri” adlı ilk kitabı çıkmış olan tasarımcı Durene Jones’a ait mini kekler bulunuyor. Bir kek standı üzerinde resmedilmiş bu model, gerek renkleri gerekse stili ile duvarlarınızı süsleyecek. 

Üzerinde aplike görünümlü “LOVE” yazılı dekoratif bir yastığı çok beğeneceksiniz. Yine aynı tasarımcıya ait modelin harflerini tek olarak da işlemeniz mümkün. 

Eski bir sayımızda yer alan yatak takımı projesinide siz okurlarımızın talepleri sonucu bu sayımızda tekrar yayınlıyoruz. Çeyiz yapanlar için güzel bir fikir olabilir. 

Ünlü hattat Hamid Aytaç’a ait hüsnü hat besmele modeli, kanaviçe formatında karşınızda. Aynı hattatın farklı stil ve formlarda yazılmış değişik hatlarını yıllar önce “Kanaviçe Hat Koleksiyonu” olarak sizlere sunmuştuk. Bu model de, kanaviçede bir hat klasiği olan DMC Simli Etamin kumaş ve 3371 nolu koyu kahverengi tonlarında DMC Muline iplik kullanılarak işlendi. Beğeneceğinizi umuyoruz. 

Maria Diaz’dan batik görünümlü birbirini tekrarlayan lale desenli yastık ile menekşeli çiçek çelengi içeren yastık projeleri bu dergide sizleri bekliyor. 

Durene Jones tarafından tasarlanmış pastane “patisserie” modeli de işlemek isteyeceğiniz modeller arasında. 

Bu ay TUVA’dan çıkan yeni kitabı “Mutlu Çarpılar” ile size yepyeni bir tarz sunan tasarımcı Jayne Schofield’in bu sayımızda da sizler için iki güzel modeli bulunuyor. 

Yeni kitap ve dergilerimiz için Instagram adresimizi @tuvapublishing ziyaret etmeyi unutmayın. 

Bir sonraki sayımızda buluşuncaya kadar hoşça kalın! 

Mutlu Nakışlar! 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim