Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 42

Kanaviçenin 42. sayısında yine sizlerle birlikteyiz. Dergimiz 11. yılında yine siz kanaviçe severlere yepyeni modeller ve tarzlar sunmaya devam ediyor. 

Yazın gelmesi ile birlikte birbirinden güzel çiçek temalı projeler dergimizde sizleri bekliyor. 

Susan Bates tarafından tasarlanan güllü pötikareli ve puanlı güllü yastıkları pastel tarzlarda dekorasyondan hoşlananlar oldukça beğenecekler. Yine güllü bir masa örtüsü ve de aynı desenden keten üzerine işlenmiş yastığı salonlarınız için şık bir takım oluşturacak. 

Bu sayıda, çocuk odaları için işleyebileceğiniz sevimli ayıcıklardan oluşan iki mini pano, pembe etamin üzerine stilize tarzda işlenmiş çelenk şeklinde çiçekler, DMC işleme yünleri ile işlenmiş rengârenk bir goblen yastık, “Subhanallah” hat yazısı, Maria Diaz tarafından tasarlanmış güllerle bezenmiş ve stilize çiçekli iki yastık ve geometrik desenlerden oluşan şık bir makyaj çantası yer alıyor. 

Ayrıca DMC’nin yeni çıkan ipliği Coloris muline ile işlenmiş “sampler” tarzında bir pano ve Jayne Schofield tarafından tasarlanmış bebek hatıra defteri de dergide yer alan projeler arasındadır. 

Ayrıca yayınevimiz tarafından yeni çıkan “Kanaviçe ile Dünya Seyahati” adlı kitabımız raflardaki yerini aldı. İçerisinden dünyanın değişik yerlerinden manzaraları barındıran bu kitaptaki modelleri beğeneceğinizi umuyoruz. 

Birbirinden güzel kanaviçeler işlemeniz dileği ile hoşça kalın! 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim