Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 41

Kanaviçe dergisinin 41. sayısına hoş geldiniz! Birbirinden güzel modelleri bir arada bulabileceğiniz güzel bir sayı ile karşınızdayız.

Öncelikle okuyucularımızdan Kanaviçe’nin 20. sayısı ile ilgili birçok 
e-posta ve mesaj aldığımızı belirtmek isteriz. 20. sayının baskısı tükenmiş olduğu için maalesef satışta değil. Ancak içerisinde yer alan bazı modelleri güncel sayılarımızda yayınlayarak sizinle tekrar yayınlayacağımızın haberini özellikle bu sayıyı arayan okurlarımızla paylaşmak isteriz. 

Bu sayıda DMC’nin yeni çıkan ipliği COLORIS ile işleyebileceğiniz sampler tarzında güzel bir pano, yeni tasarımcımız Durene Jones tarafından 
hazırlanan porselen demlik üzerinde bir kuş modeli, yılların tasarımcısı Lesley Teare tarafından tasarlanan İngiliz kulübesi stili evlerin sonuncusu olan sevimli kulübe modeli yer alıyor.20. sayımızda yer alan ve sizlerden çok büyük talep gören Lilyumlar serisi ve porselen çaydanlık projeleri yine bu sayıda sizlerle olacak. 

Lilyum serisi içinde, yatak takımı, abajur, kutu ve masa örtüsü için kullanabileceğinizdesenler yer alıyor. Stilize minik güller ve grafik desenli çiçeklerden hoşlananlar için Maria Diaz’dan güzel yastık desenleri ile DMC’nin yeni ve işlemesi kolay makara simi Diamant
ile işlenmiş kilim desenli yastığı da bu sayı da sizleri bekleyen modeller arasındadır. 

Ayrıca büyük ve ayrıntılı gül desenlerinden hoşlananlar için güllü masa örtüsü ve de sevimli bir mutfak panosu da işleyebilecekleriniz arasında.

Birbirinden güzel parçalar işlemeniz dileğiyle hoşçakalın!

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim