Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 39

 Yazın bittiği ve havaların yavaş yavaş serinlediği bir dönemdeyiz. Kurs ve okullar açılıyor ve artık yaza başlarken elimizden bıraktığımız kanaviçelerimizi tekrar elimize almanın, yepyeni projelere başlamanın vaktidir. 

Her sayısında dünyaca ünlü tasarımcıların çalışmalarını yayınlayan dergimiz bu sayısında da dopdolu. 

Susan Bates’in geçen sayıda yer alan kelebekli modelinden sonra yine yakın plan bir tasarım: Mor Çiçek ve Arı. 

Renkli ve işlemesi kolay tasarımları Kanaviçe ailesine yakın zamanda katılan Jayne Schofield’ten sevimli bir bahçe manzarası, elişi panosu ve dondurmalar tablosu ile yılların deneyimli tasarımcısı Amanda Gregory’den birbirinden değişik pastel çiçeklerin resmedildiği pastel çiçekler tablosunu çok seveceksiniz. 

Meşhur kanaviçe tasarımcısı ve Tuva Yayıncılık’tan birçok kitabı çıkan Maria Diaz’dan gül sevenler için özel olarak tasarlanarak keten kumaş üzerine işlenen güller panosu. Her bir desen farklı bir yere işlenebilir. 

Alman tasarımcı Irmtraud Fritsche’den mutfaklarınız için çaydanlık ve çiçek temalı minik panoları çabucak işleyeceksiniz. 

Sevimli kulübelerden hoşlanıyorsanız, Lesley Teare’den kulübe modeli ve Kanadalı tasarımcı Shannon Wasilieff’ten küçük kulübe modelleri tam size göre. 

Kalpli çiçek çelengi yastık yapmak istiyorsanız, Jane Prutton’dan büyük kalpli yastık modeli ve yine aynı tasarımcıdan moped modeli siz Kanaviçe severleri bekliyor. 

Yeni sezonda çıkan birbirinden güzel kitaplarımı görmek için bizi web sitemizden, Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın! 

 

Mutlu Nakışlar! 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim