Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 38

 Merhaba, 

Kanaviçenin 38. sayısından merhaba, 

10 yılı aşkın bir süredir siz kanaviçe severlere birbirinden güzel modeller sunmaya, değişik tarzlarda projeler hazırlamaya ve dünyanın değişik yerlerinden kanaviçe tasarımcılarının modellerini paylaşmaya çalıştık. 

Geçen bu süre zarfında çok çeşitli kesim ve yaş gruplarından kanaviçe severler dergimizi takip etti ve birbirinden güzel modeller işlediler. Tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. 

Dergimiz yine birbirinden güzel modellerle dolu.. Bu sayımızda yeni bir tasarımcının çalışmalarını ilk kez sizlerle paylaşıyoruz. 

Çiçek, meyve ve bahçe tasarımları ile tanınan İngiliz tasarımcı Amanda Gregory. Bu sayıda kırmızı meyvelerden oluşan tasarımı sizleri bekliyor. Oldukça renkli bir mutfak tablosu. Özellikle kırmızı pötikareyi sevenler kaçırmamalı. 

Tecrübeli tasarımcı Susan Bates, bu sayı için yakın plan çiçek ve kelebeğin resmedildiği bir model hazırladı. Keten üzerine işlenen modelin pastel renklerini ve yapılan tonlamayı oldukça beğeneceksiniz. 

Maria Diaz’dan farklı bir kalpli düğün yastığı yer almaktadır. Üzerine isminizin baş harflerini de işleyebileceğiniz, hediye olarak vermek için oldukça uygun bir parça. Dilerseniz isim yazmadan da eviniz için işleyebilirsiniz. 

Lesley Teare’den sevimli bir İngiliz kulübesi de küçük boy proje arayanlar için oldukça ideal. 

Geçen sayıda yayınladığımız Shannon Wasilieff kulübelerinin devamı ve yine aynı tasarımcının elegan bir çay saatini resmettiği projesi de sizleri bekliyor. 

Çini desenli bordür ve desenler, ayıcıklı havlu modeli, küçük kelebeklerden oluşan kutu deseni, goblen sever için koton iplikle işlenmiş kupada çiçek ve meyveler ile çelenk şeklinde güzel bir masa örtüsü deseni sizleri bekleyen modellerden bazıları. 

Web sitemizden ve sosyal medyadan yeni çıkan yayınlarımızı takip etmeyi unutmayın. 

 

Güzel bir yaz dileğiyle, 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim