Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 36

 Merhaba, 

Kanaviçenin yeni sayısına hoş geldiniz! 

Dergimizin kış sayısı gene birbirinden güzel model ve desenlerle dopdolu. Havaların soğuduğu bu günlerde, sıcacık evlerinizde Kanaviçe’den birbirinden güzel modeller işleyebileceksiniz. 

Bu sayımızda sizleri neler bekliyor? 

Güllü ve kanaviçeden dantel desenli şık bir şömentable, çocuk odaları için hızlı ve kolay işleyebileceğiniz iki güzel pano, çini desenlerinden oluşan bir set, vazo içinde görkemli güllerden oluşan hoş bir tablo, güz renklerinde gül desenli bir yastık modeli, dikdörtgen bordür üzerine yağlı boya görümünde güller yerleştirilmiş bir masa örtüsü, farklı alanlara uygulayabileceğiniz bahçe temalı desenler, pastel tonlarda tasarlanmış iki kuş ve kalpler, Kelime-i Tevhid’in yazılı olduğu bir hat yazısı, bebek yatakları için yorgan ve yorgan ağzı desenleri, işlemeye hazır masa örtüleri üzerine işlenmiş menekşeli kare bir masa örtüsü, nakış-dikiş ve hobi severin çok beğeneceği elişi dolabı panosu, saksıda bitkilerin resmedildiği ufak boyda modeller bu sayımızda işleyebilecekleriniz arasında. 

Ayrıca Tuva Yayıncılık tasarımcıları tarafından hazırlanan birbirinden farklı tema ve tarzdaki kanaviçe ve nakış kitapları da siz kanaviçe okurlarının karşısında. Susan Bates’ten Nostaljik Motifler, Maria Diaz’dan Kanaviçe Kart Koleksiyonu ve Nakış Bahçesi, Lesley Teare’den Sevimli Hayvanlar kitabı tüm satış noktaları ve kitapçılarda sizleri bekliyor… 

Bir sonraki sayıda görüşmek üzere, 

 

Keyifli Nakışlar! 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim