Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 35

Hoşgeldiniz, 

Yepyeni bir Kanaviçe’den herkese merhaba, 

Birbirinden güzel ve değişik kanaviçe modelleri ile karşınızdayız. Yeni bir sezonun başladığı sonbahar günlerinde, keyifli bir yazı geride bırakıp, serin havalarla birlikte elişlerimizi, nakışlarımızı elimize almanın vakti geldi. 

Bu sayımızda da yine farklı kullanım alanlarına hitap değişik temalarda birbirinden güzel kanaviçeleri bir arada bulacaksınız. 

Çeyiz yapanlar için işlemesi çok fazla zaman almayan güzel bir yatak takımı, şık ikramlarınız için güllü bir tepsi, Carol Thornton’dan çocuk odaları için bebeğin adı ve doğum tarihinin yazılı olduğu “doğum tablosu”, birbirinden güzel hat çalışmalarını bize Rusya’dan gönderen Ekaterina Gogoleva’dan lale formunda bir hat yazısı, sofralarınıza şıklık katacak görkemli bir masa örtüsü, fiskos masalarınız için çiçeklerle bezenmiş bir yuvarlak masa örtüsü, Susan Bates’ten pembe, turuncu, mor ve yeşil tonlarında çiçek ve bitkileri gösteren çiçek tablosu, farklı denemelere açık olanlar için blackwork tekniği ile işlenmiş satranç tahtası, Jenny Barton’dan lunaparkta atlıkarıncaya binmiş çocukları resmeden sevimli bir pano, yılların deneyimli tasarımcısı Lesley Teare’den sepette rengârenk çiçek buketi tablosu, Jane Prutton’dan işlemesi kolay stilize formda renkli bir kuş modeli, çocuk ve torunlarınız için işlemek isteyeceğiniz oyuncakları ile oynayan çocuk temalı iki güzel model bu sayımızda siz kanaviçecileri bekliyor. 

Ayrıca kanaviçe alanında çıkarmış olduğumuz birbirinden güzel yeni model kitaplarımızı www.tuvayayincilik.com adresinde görebilrisiniz, facebook, twitter ve pinterest’te Tuva Yayıncılık’ı takip edebilirsiniz. 

Sonraki sayımızda buluşuncaya kadar hoşçakalın, 

Keyifli Nakışlar! 

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim