Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / İğne İplik
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
İğne İplik Sayı 22

Yepyeni bir İğne İplik dergisi ile karşınızdayız. Tüm okurlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Kışın iyice bastırdığı şu günlerde elişi severlerin büyük zevki nakış işlemek olsa gerek. Elinizdeki bu dergi ile üretmenin verdiği heyecanla birbirinden güzel İğne İplik projeleri yapabilirsiniz.

Bu sayımız yine yeniliklerle dolu. Sizleri bu sayıda İsveç nakışı ile tanıştırıyoruz. Aslında eskiden nakış yapanların bildiği pötikare üzerine işlenen nakışın modernize edilmiş, yepyeni kumaşlar üzerine uygulanan hali İsveç nakışı. Ayrıca İsveç nakışından verdiğimiz projelerin yanı sıra bu nakışın temel tekniklerini de adım adım fotoğraf ve açıklamalarla siz “İğne İplik”çilerin bilgisine sunuyoruz. Yeni İtalyan Graziano kumaşları üzerine işlenerek enfes bir görüntü oluşturan bu güzel çalışmayı ilerleyen sayfalarda bulabileceksiniz. Çocuk ve bebek odaları için hazırlayabileceğiniz patchwork ve nakış tekniklerinin kullanıldığı birbirinden şirin duvar askıları, Fantezi Antep ajuru ve farklı nakış tekniklerinin kullanıldığı kahve tonlarında şık bir şömentable, gümüş altın nakışı malzemeleri ile işlenmiş çiçekli bir pano, crazy patchwork tekniği ile hazırlanmış gündelik olarak da kullanabileceğiniz çanta ve pastel tonlarda hazırlanmış şık bir yastık, Brezilya nakışından çiçeklerle işlenmiş alfabeli bir tablo, keten kumaş üzerine blackwork tekniği ile birlikte uygulanan Çin iğnesi çiçekli yastık, örümcek ajur tekniği ile işlenmiş pembe papatyalı sade bir masa örtüsü, sepette rengarenk Çin İğnesinden çiçekler tablosu, Brezilya nakışının tel kırma ile birlikte uygulandığı el emeği göz nuru bir şömentable, baskılı resim üzerine kurdele nakışından pano, yün ile işlenmiş crewel bir duvar askısı, İris desenli keten yastık, patchwork ve nakış tekniği ile hazırlanmış servis seti bu sayıda sizleri bekliyor…

Bir sonraki sayıda buluşmak üzere,

Keyifli Nakışlar!

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim