Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / İğne İplik
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
İğne İplik Sayı 20

İğne İplik’in baharı karşılayan yepyeni bir sayısı ile tekrar karşınızdayız. Derginizyine birbirinden güzel projelerle dopdolu. Her sayımızda sizlere farklı ve yeni projeler sunma gayreti içerisindeyiz ve sizlerden gelen ilgi ve beğeni bizleri daha iyisini yapmak için yönlendirmektedir. Tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.

Baharın geldiği şu günlerde, dergide yer alan projeler gerek renkleri ile gerekse temaları ile çiçek gibi açacak. Birbirinden güzel nakış ve patchwork projelerinden hemen birini seçip yapmaya başlayabilirsiniz!

Bu sayımızda sizler için hazırladığımız projeler şöyle: Çin iğnesi ve Brezilya nakışı tekniklerinin harmanlanması ile çalışılan, mercanın en güzel tonlarının kullanıldığı “dalda kuş” tablosu; aplike ve nakış tekniklerinin birlikte kullanıldığı, mutfak önlüğü, pazar çantası, fırın eldiveni, tutacaktan oluşan canlı renklerde bir mutfak seti; yün iplikler kullanılarak işlenmiş, şiş, iğne ve makaslarını düzenli tutabileceğiniz, iğne defteri, iğnedenlik, makas süsü ve şiş saklama kılıfından oluşan bir set; altın nakışı teknikleri kullanılarak işlenmiş, pembenin altın rengi ile harika uyumunu bulabileceğiniz şık bir çiçek tablosu; sepet içerisinde rengarenk çiçeklerin yer aldığı, Brezilya nakışı teknikleri ile işlenmiş hoş bir pano; nakış yapan herkesin kolaylıkla işleyebileceği, sadece papatyalardan oluşan kurdele nakışı bir tablo; ananas desenlerinin zarifçe nakşedildiği geleneksel bir şömentable; iri ve çıtır romantik gül desenli patchwork kumaşları kullanılarak birleştirilmiş ikili patchwork yastık takımı; ortasında yoyolarla yapılmış bir süs ağacının yer aldığı, kırmızı çerçeveli patchwork duvar askısı; geleneksel tekniklerle işlenmiş bir örtü, Brezilya nakışının basit teknikleri kullanılarak işlenmiş, erzaklarınızı koyabileceğiniz üç adet torba projesi bu sayıda sizleri bekliyor.

Bir sonraki sayımızda buluşuncaya kadar hoşça kalın,

Keyifli nakışlar!

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim