Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Elişi Patronlu Dikiş
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Elişi Sayı 11

Dopdolu bir sayı ile tekrar siz Elişi takipçilerinin karşısındayız.

Geçen zaman içinde sizlere yine birbirinden güzel nakış ve patchwork projeleri sunma gayreti içerisinde farklı teknik ve tarzlardan oluşan bir dergi hazırladık. Projeleri ile katkıda bulunan tüm okurlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Bu sayıda yine birbirinden farklı projeleri bir arada bulacaksınız. Projeleri severek işleyeceğinize veyahut dikeceğinize hiç şüphemiz yok. Dileyen okurlarımız kendilerinden de bir takım fikirler katarak projelerini özgün hale getirebilirler.

Patchwork ve geleneksel nakış severler bu sayıda kendileri için oldukça fazla model bulabilecekler.

Bu sayıda yer alan projelerden bazıları ise şöyle: Koza nakışı çay tepsisi, Hardangerden şömentable, ciğerdeldili şömentable, siyah tül üzerine tel kırma, bakırlı-gümüşlü tel kırma örtü, patchwork pano, geometrik patchwork örtü, patchwork dikiş makinesi örtüsü, patchwork yastıklar, laptop çantası, hesap işi şömentable, bargello nakışından oda takımı, Antep ajurlu oda takımı, makinede işlenmiş deniz manzarası tablo, makinede işlenmiş anemon çiçekli tepsi, Maraş işi oda takımı ve patchwork kapı süsü dergimizde yer alan projelerden bazılarıdır.

 

Hoşça kalın!

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim